Te urocze szczenięta znalazły nowatorski sposób na chwilę orzeźwienia podczas intensywnego upalnego dnia w Wietnamie.

Film został nakręcony w południowowietnamskim mieście Ho Chi Minh w dniu 5 stycznia tego roku. Gdy temperatura wzrosła do 30 stopni Celsjusza, pieski o puszystej sierści schowały się do lodówki właściciela, by nieco się ochłodzić. Półki były idealnie dopasowane do trzech uroczych stworzeń, które zmęczone upałem, prawie natychmiast postanowiły się zdrzemnąć.

Wydaje się, że psy typu husky mają zaledwie po kilka miesięcy. W materiale pokazano, jak ich właściciel otwiera drzwi lodówki, by odsłonić trio, ale jeden z nich nie jest zadowolony z tego, że ktoś przerywa mu sen. Oczywiście drzwi były lekko otwarte, by nie odciąć dopływu powietrza dla małych zwierząt.

W domu, w którym zamieszkały psy, zainstalowano nowy system klimatyzacji, a ich właściciel – obawiając się, że nie wytrzymają zbyt intensywnego upału – wymyślił genialny plan, by zapewnić im nieco ochłody. „To był bardzo gorący dzień, klimatyzator dopiero instalowaliśmy. Obawiając się, że zwierzaki mogą źle zareagować na tak wysokie temperatury postanowiliśmy przechowywać je chłodnym miejscu z lekko otwartymi drzwiami” – podkreślił właściciel czworonogów.

10.01.2018 21:20