Obfite opady śniegu na Dalekim Wschodzie Rosji sprawiły, że właściciele samochodów przegrali ze śliskim zboczem drogi we Władywostoku. Niestety, nikomu nie udało się opanować pojazdów; wszystkie albo wpadały do rowu, albo wpadały na siebie, co widać na powyższym materiale filmowym.

Wąska jednokierunkowa droga w dół wzgórza stała się koszmarem dla nawet doświadczonych kierowców. Ten oszałamiający materiał wideo opublikowany przez agencję RT Ruptly pokazuje, że niektórzy kierowcy próbowali po prostu zjechać z drogi, ale nie udało im się, kończąc uderzeniem w drugi pojazd. Nawet ci którzy znacznie ograniczali prędkość nie potrafili opanować pojazdu i kończyli swoją podróż na samym środku ruchu ulicznego.

Obfite opady śniegu w zeszłym roku skutecznie utrudniały życie mieszkańcom Władywostoku, zwykle przyzwyczajonego do ciężkich zimowych warunków. Po pierwszych ogromnych śnieżycach na drogach tego rosyjskiego miasta zderzyło się ze sobą 250 samochodów. Mieszkańcy podkreślają, że Władywostok niemal zamarł, z kolei wielu ludzi dojeżdżających z pracy spędziło kilka godzin w gigantycznych korkach.

21.11.2017 18:31