Szokujące zdarzenie miało miejsce na autostradzie „Krasnodar – Soczi”. Podczas ulewnego deszczu, piorun uderzył w ciężarówkę, a moment udało się uchwycić kamerze zamontowanej w samochodzie.

Wielkie brawa należą się kierowcy, którego kamera drogowa zarejestrowała moment uderzenia pioruna w samochód ciężarowy podczas jazdy. Film ze zdarzenia został opublikowany dwa dni temu na portalu społecznościowym YouTube.

Na krótkim niespełna 30-sekundowym materiale filmowym można zobaczyć ścianę deszczu, przez którą samochody poruszające się po autostradzie „Krasnodar-Soczi” poruszają się powoli. Jednak nagle pojawia się jasna błyskawica, która oświetla wszystko wokół różowym światłem.

Piorun uderzył bezpośrednio w jadący samochód, a chwila została doskonale uwieczniona przez kierowcę poruszającego się w przeciwnym kierunku. W czasie oglądania filmu wydaje się, jakby eksplodowały fajerwerki.

Kierowca, któremu udało się uchwycić zdarzenie, niemal stracił panowanie nad pojazdem, ale w końcu poradził sobie z emocjami i kontynuował jazdę. Nie wiadomo, co stało się z samochodem, którego dosięgnął grom. Nie ma też informacji, czy ktokolwiek ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

08.01.2017 02:40