Entuzjaści obcej cywilizacji ujawnili więcej dowodów na to, że Mars był niegdyś zamieszkany – odkryli bowiem coś, co przypominało łyżkę – donosi mirror.co.uk.

Najnowsze zdjęcia z łazika NASA, który aktualnie bada powierzchnię Czerwonej Planety, schwytał w swoim aparacie łyżeczkę. To już druga „łyżeczka”, jaką znaleziono na Marsie w ostatnich latach – entuzjaści twierdzą, że jest to niepodważalny dowód pozaziemskiego życia. Na zdjęciach dostarczonych przez łazika niektórzy dopatrzyli się pierścionków i rękawic.

„Mamy jeszcze jeden kolejny dowód znaleziony na Marsie, który wskazuje, że nie tylko był zamieszkany przez obcych, ale to, że obcy mogą być po prostu bardziej ludzcy niż nam się wydaje” – powiedział narrator filmiku, który na YouTubie został obejrzany 150 tys. razy. Niektórzy użytkownicy wątpili w odkrycie, inni zaś zastanawiają się nad jej początkami.

„Jeśli to, co widzimy, to wyprodukowane metalowe/drewniane przedmioty, widać, że ktoś tam kiedyś był” – napisał jeden z użytkowników. „Może to awaria sondy z wcześniejszego globalnego programu kosmicznego, może to byli starożytni ludzie, którzy uciekli z Ziemi, a może nie-Ziemianie” – pisze kolejny.

Inni byli bardziej sceptyczni; sugerują, że obiekt może być niezwykłą formacja skalną lub nawet złudzeniem optycznym. „Widzimy to, co chcemy zobaczyć. Niektórzy ludzie potrafią ujrzeć oblicze Jezusa w liściach herbaty, inni widzą człowieka na księżycu” – twierdzą użytkownicy.

01.01.2017 21:33